Spokój

W świecie przebodźcowania oraz wielozadaniowości nierzadko żyjemy w pędzie i dużym napięciu. To powoduje niepokój, stres a także utrzymujący się stale na wysokim poziomie poziom adrenaliny w naszym organizmie.
Gdy trwa to zbyt długo, nasz organizm szuka sposóbw by „upuścić” trochę tego napięcia na zewnątrz, uruchamiają się mechanizmy takie jak trzęsienie ciała, zupełnie jak ze strachu, lub dochodzi do zabużeń nerwicowych a nawet ataków paniki.
Wprowadzenie technik uspokajających do naszej codzienności staje się wtedy niezbędne, jednak wymaga ono zmiany nastawienia, czasu i przede wszystkim regularności. z poczatku trudno jest o wyciszenie gdy w ciele buzuje adrenalina a my czujemy się przerażeni. Powstanie bransoletki Spokój jest odpowiedzią na silny niepokój którego sama niejednokrotnie doświadczałam w przeszłości. Jak ona działa? Posiada 9 kontrastowych kamieni, które przypominają by w chwili silnego stresu, gonitwy myśli czy ataku paniki- zacząć liczyć- od 9-ciu do 1-nego.
W takiej sytuacji nasz mózg przestawia się na tryb odpowiedzialny za logiczne i analityczne myślenie, a obszary odpowiedzialne za nasz niepokój „wyłączają się”. Czasem wystarczy policzyć raz, czasem kilka raz, ale sam przekonasz się jak ta metoda jest pomocna w chwili zagubienia i lęku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Shopping Cart