Uwalnianie

Każdy z nas nosi w sobie napięcia w ciele, ból, urazy z przeszłości, traumy.
W czasie dorastania uczymy się jak „zamrażać” to co trudne, bolesne i za ciężkie, nie dając możliwości by emocje i stany mogły wybrzmieć. Już jako dorośli ludzie możemy doświadczać odtwarzania oraz aktywowania wcześniej zamrożonych emocjonalnych rekcji, napięć ciała czy nawykowych strumieni myślowych.
Bransoletka Uwalnianie powstała by wesprzeć Cię na drodze przeżywania tego co kiedyś zostało zepchnięte w ciemne i zapomniane miejsce, tak by nie sprawiało bólu.
Posiada jeden kontrastowy kamień, by przypomnieć Ci o tym by każdego dnia obserwować jedną domagającą się uwagi emocje, myśl czy napięcie w ciele- pozwolić jej objawić się w pełni, bez ocen, bez lęku, bez dodatkowo nakładanych tłumaczeń czy emocji. To co zauważone i w pełni przeżyte- będzie mogło odejść i zrobić miejsce na to co Twoje, w czuciu, w przeżywaniu, w interpretacji życia.
Inspiracją do powstania bransoletki były badania dr. Davida R. Hawkinsa- amerykańskiego psychiatry który podczas wieloletniej praktyki psychiatrycznej oraz pracy nad samym sobą, odkrył dobroczynne i wysoce uzdrawiające ciało i ducha uwalnianie, nazywając je Techniką Uwalniania i niosąc swój przekaz na cały świat.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Shopping Cart