wzrost

You make my day

Dziś dzielę się z tobą moim narzędziem które pomaga mi w planowaniu mojego tygodnia/dnia, oraz zachowaniu względnego spokoju w pędzie życia 🙂


Odkąd pamiętam kochałam wszelkie kalendarze i notesy- uwielbiałam zapisywać ważne rzeczy, robić listy marzeń czy po prostu rysować. Gdy dorosłam kalendarz był mi niezbędny, by pamiętać o zadaniach którymi muszę się zająć czy by zapisać to co ważne i istotne na później.


Od kilku lat poszukuję kalendarza idealnego, który spełnił by moje potrzeby- miał tygodniowy rozkład na jednej kartce, miejsce na ważne informacje, sporo miejsca do notowania, posiadał fajne i wspierające afirmacje i sekcję przygotowaną na ustalenie posiłków w ciągu dnia 🙂 Ufff… Dużo tego, prawda? 🙂


Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce i przygotowałam kalendarz na 5 tygodni z wspierającymi afirmacjami na każdy dzień, oraz kalendarz dzienny z afirmacją, gdzie poza rozkładem godzinowym dnia jest miejsce na wypisanie planowanych posiłków! Mimo tego że jestem prawdziwą artystką i jestem dosyć chaotyczną osobą, uwielbiam rutynę. Planowanie zadań do wykonania, robienie notatek czy choćby zaplanowanie posiłków pozwala mi zachować spokój, odnaleźć kolejną rzecz która czeka na moją uwagę gdy np. w ciągu dnia ulegam rozproszeniu. to wszystko daje mi poczucie stabilizacji i kontroli.


Myślę również o wyprodukowaniu swojego kalendarza na użytek własny, poza grubym papierem i fajnym wnętrzem na pewno musiałby mieć miłą dla oka okładkę.

Czym prędzej ściągnij plik, testuj planer i daj znać co o nim sądzisz! Kto wie, może stworzę kalendarz również i dla Ciebie?


Namaste
Ewa

Mój idealny partner

Zapraszamy Cię dziś do pierwszego ćwiczenia które pomoże Ci odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące Twoich potrzeb związanych z relacją z drugą osobą. 

„W moim wypadku to ćwiczenie było kamieniem milowym! Przyniosło mi jasność moich potrzeb oraz wartości które chciałabym dzielić z drugą osobą, oraz pokazało obszary które wymagają we mnie uleczenia.”  – Ewa

Dla ułatwienia Ci zadania, zamieszczamy również plik z zadaniem wykonanym przez Ewę 🙂 

Pamiętaj by podzielić się z nami swoją opinią o tej formie wsparcia jak i samym ćwiczeniu, a jeśli chciałbyś wykonać inne tego typu warsztaty czy medytacje prowadzone wspólnie z nami, np. podczas live’u- daj nam znać! Będziemy również wdzięczni za wiadomość, gdy już dostrzeżesz efekty swoich działań w przestrzeni. 

Namaste

Ewa i Emil

Shopping Cart